VÍTÁME NOVÉ ČLENY

Turnaj smíšených družstev - výsledky

Výsledky 15.7. 2017

9. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

V sobotu 15. 7. 2017 proběhl 10. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev.

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 11 týmů.

Vzhledem k předpovědi počasí (v sobotu měly být dešťové přeháňky) jsme turnaj přemístili do sportovní haly v Raškovicích.

Týmy byly rozděleny do tří skupin, hrálo se na zkrácené sety do dvaceti bodů, aby si všechna družstva dostatečně zahrála. Každý tým byl za své snažení odměněn cenou. Hlavní ceny a poháry získala družstva na prvních 4 místech.

Vítězem 10. ročníku tohoto turnaje se podruhé v historii stalo družstvo Raškovic.

Děkujeme všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu turnaje smíšených družstev.

Konečné pořadí týmů:

1. Raškovice (Verča, Petra, Alča, Jirka, Vojta, Dalibor, Jakub, Standa)

2. Jaryny

3. Hypnotour

4. Radegast

Na dalších místech se umístila tato družstva:

Pozdní sběr, Dan Team, Mlátičky, Citrus, Tatran Turček, S.T.O.H., Kalamita

Družstvo Raškovic - A. Vrublová, V. Bartošová, P. Bartošová, D. Rajnoch, V. Biolek, S. Novotný,J. Biolek, J. Šprla.

Další foto: zde 

Výsledky 2016

8. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev 

Letošního ročníku se zúčastnilo celkem 15 týmů, což je nejvyšší počet družstev v historii tohoto "mladého" turnaje. Na turnaj zavítali dokonce volejbalisté ze sousedního Polska.

Těšili jsme se na to, že turnaj proběhne na volejbalových kurtech, v krásném sportovním areálu, a zachováme tak atmosféru letního turnaje. Bohužel, počasí nám nepřálo, od rána pršelo.

Ještě vloni bychom museli turnaj zrušit. Letos, naštěstí, jsme mohli využít novou sportovní halu v Raškovicích, ve které jsou tři volejbalové kurty, a turnaj byl zachráněn.

Týmy byly rozděleny do tří skupin, hrálo se na dva zkrácené sety do dvaceti bodů, aby si všechna družstva dostatečně zahrála. Každý tým byl za své snažení odměněn cenou. Hlavní ceny a poháry získala družstva na prvních 4 místech.

Děkujeme všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu "premiérového" volejbalového turnaje v nové sportovní hale v Raškovicích.

Konečné pořadí týmů:

1. Radegast

2. Interdekor

3. S.T.O.H.

4. Santa Tranta

Na dalších místech se umístila tato družstva:

Raškovice, Sefi, Mlátičky, Jaryna, Kalamita, Citrus, Dan Team, Tatran Turček, Srdcaři, Zajda Tým, Plumstars

Další foto: zde

Výsledky 2015

7. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

V sobotu 18. 7. 2015 v Raškovicích proběhl již 8. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Každý tým tvořili 4 muži, z toho dva nad 40 let, zbývající dva mohou být aktivními hráči maximálně okresního přeboru a dvě ženy. Letošního turnaje se zúčastnilo celkem 12 družstev. Družstva byla rozlosována do tří skupin po čtyřech. Každé družstvo odehrálo tři zápasy v základní skupině (na dva hrané sety do dvaceti bodů). Týmy, které se umístily na prvním místě ve skupině, bojovaly o "medailové" pozice, týmy z druhého místa se utkaly o třetí až šestou příčku. O umístění zbývajících týmů rozhodly výsledky zápasů ze základní skupiny. V tropickém vedru všechny týmy podaly maximální výkony, za které byly odměněny povzbuzováním publika a na všech postech bohatými cenami.

Během dne bylo pro všechny hráče a jejich fanoušky zajištěno kvalitní občerstvení a další sportovní vyžití - beach volejbal, koupání v řece, trampolína, atd.

Umístění družstev:

1. Redagast

2. Tatran Turček

3. Raškovice

4. Hovězí plecko

5. S.T.O.H.

6. Obnova

7. Valaši

8. Nováčci

9. Aura

10. Dan Team

11. ČSAD F-M

12. Citrus

Další foto: zde

Výsledky 2014

6. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

V sobotu 19. 7. 2014 proběhl na volejbalových kurtech VK Raškovice 7. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Zúčastnit se mohla družstva, která splnila následující podmínky: 2 ženy + 4 muži (2 muži ve věku 40+ bez herního omezení + 2 muži hrající okresní přebor nebo bez registrace v některé z volejbalových soutěží).

Na organizátory soutěže pak zbývalo to ostatní - zajistit kurty, profesionální rozhodčí, zkušenou obsluhu do bufetu, pestré občerstvení a samozřejmě krásné počasí. Vše, včetně nádherného letního počasí, se podařilo zajistit.

Přihlásilo se 11 družstev. Vedení turnaje rozdělilo družstva do tří skupin. Všechna utkání se hrála na dva hrané sety do 25 bodů. Vítězové skupin se utkali v boji o 1. - 3. místo. Družstva, která se umístila na druhém místě ve skupině, bojovala o 4. - 6. místo.

Všechna družstva obdržela hodnotné ceny a strávila příjemnou sobotu v našem sportovním volejbalovém areálu. Organizátoři turnaje děkují všem, kteří se na zdárném průběhu turnaje podíleli.

Umístění družstev:

1. Sokol FM

2. Radegast

3. Raškovice (Jirka, Alča, Vojta, Verča, Danka, Matěj, Standa)

4. Veidec Family

5. Horský vítr

6. Citrus

7. - 11. Angel tým, 7 hráčů, Obnova, ČSAD, Aura

FOTO: ZDE

Výsledky 2013

5. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

20. července 2013 na kurtech v Raškovicích proběhl již šestý ročník volejbalového turnaje smíšených družstev. Na rozdíl od loňského ročníku nám počasí přálo, celý den bylo slunečno a velmi teplo. Zápasy ve skupinách se hrály na dva hrané sety do 25, utkání o umístění včetně finálové skupiny 4 nejlepších družstev na 2 vítězné sety do 20.

Turnaje se letos zúčastnilo 10 družstev, která se umístila takto:

1. Sokol F-M

2. Raškovice (Jirka a Vojta Biolkovi, Vojta Bohačík, Aleš Kolář, Alena Vrublová a Soňa Jerglíková)

3. Obnova A

4. Tučňáci (Prostějov)

5. Obnova A+

6. ČSAD

7. Ostravička

8. Veidec Family (Ostrava)

9. Last Minute (Raškovice - Láďa Vrubel jr., Eva Jerglíková, Ondřej Horký, Pavel Skotnica, Veronika Jerglíková, Petra Bartošová)

10. Dan Team

Hráči i hosté se mohli věnovat nejen samotnému turnaji, ale využít také bohaté nabídky dalších sportovních aktivit našeho krásného areálu - beach volejbal, stolní tenis, atd.

FOTO: ZDE

Výsledky 2012

4. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

Volejbalového turnaje smíšených družstev SE V RAŠKOVICÍCH v sobotu 21.7.2012 zúčatnilo celkem 12 družstev. Zahájení proběhlo v 9.00 hodin,

a přesně v tutéž dobu začalo pršet. Avšak i přes trvalý dvouhodinový déšť turnaj začal na všech čtyřech připravených antukových kurtech. Družstva byla rozdělena do 3 skupin po čtyřech. Každý odehrál ve skupině 3 utkání. Do finále postoupilo 8 nejlepších týmů, které dál pokračovaly systémem KO. Ostatní týmy hrály ve skupině o 9.-12. místo. Všechna družstva tak odehrála celkem 6 utkání, hraná na dva hrané sety do 20 bodů, finálová skupina se hrála na dva vítězné sety s tiebreakem do 15 bodů, vždy rozdílem o dva body. Všechna družstva si domů odnesla ceny od sponzorů, první 4 družstva navíc obdržela diplom, medaili a pohár.

Celkové konečné pořadí:

1.SBIRANIKO

2.SOKOL FM

3.RAŠKOVICE (Jirka, Vojta, Jakub, Jarek/Zbyněk,Alča, Šárka)

4.TUČŇÁCI (Prostějov)

5.S.T.O.H

6.OBNOVA

7.DAN TÝM

8.LYSÁ HORA

9.HNOJNÍK

10.VEIDEC

11.FINSTAL

12.ČSAD

FOTO: ZDE

Výsledky 2011

3. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

Dne 23.7.2011 na kurtech v Raškovicích úspěšně proběhl další, nyní již 4. ročník turnaje smíšených družstev. V každém týmu hráli 4 muži (z toho 2 muži nad 40 let) a 2 ženy. Turnaje se zúčastnilo celkem 14 týmů. Vedení turnaje rozdělilo týmy do 4 skupin - 2 skupiny po 4 týmech a 2 skupiny po 3 týmech. Po zajímavých utkáních, ve kterých rozhodovali zkušení profesionální rozhodčí, do finálové skupiny postoupila 4 družstva, která bojovala o "medailová umístění".

Konečné pořadí družstev je následující:

  1. ABS (Alena Vrublová, Jiří Biolek, Vojtěch Biolek, Jakub Bohačík, Miloš Bulko, Soňa Jerglíková)
  2. To je fuk
  3. Antifertým
  4. Obnova

Organizátoři turnaje děkují všem týmům za účast, členům oddílu VK Raškovice a příznivcům za pomoc při náročné organizaci. V neposlední řadě bychom také rádi poděkovali tradičním sponzorům, což je Obecní úřad Raškovice, JEWA, AB Style, Hotel Trávný a Dája Holečková.

Výsledky 2010

2. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

Volejbalového turnaje smíšených družstev se zúčastnilo 15 družstev z celého Moravskoslezského kraje.

Každé družstvo tvořili 4 muži, z toho 2 nad 40 let, a 2 ženy. Družstva byla rozdělena do 3 skupin po 4 družstvech a 1 skupinu tvořila 3 družstva. Jednotlivé zápasy ve skupinách se hrály na 2 hrané sety do 25. Kvůli nepříznivému počasí byl turnaj ukončen předčasně. Konečné pořadí družstev bylo stanoveno losováním kapitánů o pořadí a ceny. Každé družstvo si odvezlo hodnotné ceny. Jednotlivá utkání rozhodovali profesionální rozhodčí.

Výsledky 2009

1. ročník volejbalového turnaje smíšených družstev

Na antukových kurtech v Raškovicích proběhl 18.července 2009 turnaj smíšených
družstev, který navázal na úspěšný loňský nultý ročník. Letošního turnaje se
zúčastnilo 13 družstev.

Konečné pořadí:
1. PSTRUŽÍ
2. SOKOL F-M B
3. SOKOL F-M A