PŘEHLED VÝSLEDKŮ 1971-2019

MALÁ CENA BESKYD - turnaj pro starší a mladší žáky

Ročník         Datum      Počet týmů         1. místo                          2. místo                            3. místo

1.             02.05.1971           11                   TJ Olomouc  A            TJ Pr.-Raškovice             TJ Olomouc B

2.             21.05.1972           14                   Sokol Hnojník              TJ VŽKG Ostrava            ZDŠ Bystřice

3.             13.05.1973           10                   VŽKG Ostrava             MSA Dolní Benešov     Tatran Vratimov

4.            10.05.1974              8                   MSA Dolní Benešov   Tatran Vratimov            ZDŠ Hnojník

5.             11.05.1975              5                   MSA Dolní Benešov   TJ Pr.-Raškovice         TJ VP Fr.-Místek

6.             16.05.1976             9                  Tatra Kopřivnice           VOKD Poruba              MEZ Frenštát p.R.

7.             31.05.1977              9                  Tatra Kopřivnice           TJ Nový Jičín               Sokol Poruba

8.             28.05.1978            7                   Tatra Kopřivnice          Sokol Poruba               TJ Nový Jičín

9.            27.05.1979            10                  TJ Vítkovice                   Púchov                         TJ VP Fr.-Místek

10.           17.05.1980           10                   TJ Vítkovice                  TJ Žilina A                     TJ Žilina B

11.           06.06.1981            8                   TJ Vítkovice A               TJ Vítkovice B              TJ VP Fr.-Místek

12.           05.06.1982          10                   TJ Vítkovice                   Kateřinky                     TJ VP Fr.-Místek

13.           08.06.1983            8                   TJ Vítkovice                   Šternberk                    TJ Vítkovice B

14.           03.06.1984           4           TJ Frenštát p. Radh. A     TJ Frenštát p.Radh. B      TJ Pr.-Raškovice

15.           09.06.1985           5                  Kateřinky                        Sokol Hnojník               TJ VP Fr.-Místek

16.           07.06.1986          8            Sokol Hošťálková                 Sokol Hnojník               TJ Šenov

17.           06.06.1987           7          TJ Vítkovice A                         Uničov                          TJ Vítkovice B

18.          11.06.1988             9             Stavbár Žilina                       TJ Vítkovice B             Stavbár Žilina B

19.          10.06.1989          14             Důl Doubrava Orlová           TJ Rožnov p. Radh.    TJ PS Žilina

20.          09.06.1990           4             Důl Doubrava Orlová          Sokol Hnojník              Sokol Staříč

21.-27.     1991-1997                           pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

28.           13.06.1998           3              TJ Hnojník                      TJ Pražmo-Raškovice      ZŠ Dobrá

29.           19.06.1999           2              TJ Pražmo-Raškovice            ZŠ Dobrá

30.            17.06.2000          1              TJ Pražmo-Raškovice sehráli turnaj ve skupině žákyň

31.            23.06.2001          4              Slavie Orlová                 TJ Pr.-Raškovice               TJ Sokol Fr.-Místek

32.           09.06.2002          5             Sokol Polanka                TJ Pr.-Raškovice               TJ Sokol Fr.-Místek

33.           26.06.2003          3           TJ Pražmo-Raškovice              ZŠ Dobrá                   TJ Sokol Fr.-Místek

34.           19.06.2004          5          Sokol Polanka                      Sokol Hnojník                 TJ Sokol Fr.-Místek

35.           11.06.2005           5          Slavia Havířov                       Kopřivnice                     TJ Pr.-Raškovice

36.           17.06.2006          3          Frýdek-Místek A                    Frýdek-Místek B          TJ Pr.-Raškovice

37.           16.06.2007         4       TJ Pražmo-Raškovice                Frýdek-Místek A          Frýdek-Místek B

38.          21.06.2008          4             ŠSK Beskydy A                         ŠSK Beskydy B        SKP Frýdek-Místek

39.         20.06.2009          5                                turnaj byl zrušen pro nepřízeň počasí

40.                     2010          3             ŠSK Beskydy A               VK Raškovice - žáci        VK Raškovice-žačky

41.         2011                       4                Přerov A                          ŠSK Beskydy A               VK Raškovice

42.           2012                    3               ŠSK Beskydy A              DHL Ostrava A                 DHL Ostrava B

43.           2013                    3               ŠSK Beskydy A               ŠSK Beskydy B                ŠSK Beskydy C

44.          2014                                          pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

45.          2015                      7              ŠSK Beskydy A                 VK Ostrava A                   ŠSK Ostrava

46.         2016                    10       Green Volley F-M (Šmatláci)   VK Ostrava      Green Volley F-M (Drsňáci)

47.          2017                      9        Blue Volley Ostrava B      Green Volley Beskydy   VK Valašské Meziříčí

48.         2018                    10         VK Ostrava                  Green Voley Beskydy A      Blue Volley Ostrava A

49.         2019                      9         Green Voley Beskydy A    Blue Volley Ostrava A   VK Valašské Meziříčí