PŘEHLED VÝSLEDKŮ 1999-2019

MALÁ CENA BESKYD - turnaj pro kadetky a juniorky

Ročník     Datum              Počet týmů                 1. místo                 2. místo                 3. místo

1.              20.06.1999             4                       Sokol Kozlovice         Sokol Hnojník       Sokol Mosty u Jabl.

2.              18.06.2000             8                      TJ TŽ Třinec               Sokol Kozlovice    Sokol Mosty u Jabl.

3.               24.06.2001            3                      NH Ostrava          Sokol Mosty u Jabl.    TJ Pražmo-Raškovice

4.              08.06.2002            7                      Salix                       Slavoj Český Těšín      TJ TŽ Třinec

5.              22.06.2003            4                      Dobrá                     Třinec                          TJ Pražmo-Raškovice 

6.             20.06.2004                                               pro nepřízeň počasí byl turnaj zrušen

7.             12.06.2005                                                pro nepřízeň počasí byl turnaj zrušen

8.            18.06.2006             6                        Kunčice                 Palkovice                    TJ Pražmo-Raškovice

9.            17.06.2007            12                        Kunčice                  Štramberk                             Frýdlant

10.          22.06.2008           10                        Frýdlant n/O         Štramberk                             Palkovice

11.           21.06.2009             7                       TJ Nový Jičín          Šumperk                                Frýdlant n/O

12.          19.06.2010             9                        TJ Nový Jičín          Frýdlant n/O                         Mittal Ostrava

13.          21.06.2011              9              TJ Ostrava (Sobota)        TJ Ostrava (Neděle)              Frýdlant n/O A

14.          10.06.2012            15        TJ Ostrava A, jun.           TJ S. Frýdek-Místek A, jun.      TJ Ostrava B, jun.

15.          23.06.2013             9        TJ Sokol F-M, jun.                   TJ Ostrava B                          Hnojník

16.         22.06.2014            14       Sestry Sokolky (F-M)        TJ Ostrava-juniorky               TJ Sokol F-M, kky

17.         21.06.2015             14                                           turnaj pro nepřízeň počasí zrušen

18.        19.06.2016             17        Volejbal Přerov, jun.         TJ Ostrava, jun.           TJ S. Frýdek-Místek, jun.

19.        18.06.2017             12        TJ Sokol Frýdek-Místek    Volejbal Přerov                     TJ Ostrava A

20.        17.06.2018             16        TJ Sokol Frýdek-Místek,jun.       TJ Ostrava, jun.                Šternberk

21.         16.06.2019             11        Šternberk                                 Nový Jičín, jun.             TJ Frenštát p. Radh.