VÍTÁME NOVÉ ČLENY

7.3. 2022 Pondělí: Juniorky po 6 utkáních v řadě bez ztráty setu končí sezónu na 4. místě!

15.03.2022

Juniorky zvládly tři těžké utkání za sebou se ziskem 18 bodů a upevnili si 4. místo v tabulce. Po výhře 3:0 3:0 nad Slezskou Orlicí, 3:0 3:0 nad Třincem a v pondělí stejným rozdílem i s Ostravou dokázaly dotírající Ostravu D nechat za sebou.

P. Hyrníková, T. Smítalová, V. Andrlová, A. Blahutová, S. Blahutová, V. Strašilová, M. Krbečková, N. Rusňáková, A. Kozlová, K. Popelková

HODNOCENÍ SEZÓNY KRAJSKÉHO PŘEBORU JUNIOREK:

Juniorská soutěž byla otevřená pro ročníky 2001 - 2003 a my jsme se rozhodli do ní přihlásit, protože si vážíme všech hráček, které pospolu hrají už od mala a nechtěli jsme jádro týmu trhat. To znamená, že jsme patřili převážně k mladším týmům soutěže. Holky sezónu načaly velmi dominantně a kromě nepovedeného utkání s Karvinou, jsme bojovaly velmi zdatně i s extraligovými kadetkami s TJ Sokol Fm. Dokonce jsme vzali jeden set Polance nad Odrou a do nového roku jsme drželi 2. místo.

Po novém roce přišly dvě utkání s Frýdlantem nad Ostravicí. První utkání jsme zaspali a vybrali si první slabší chvilku a prohráli jsme jedno utkání. Druhé dvojutkání jsme hráli při obrovské marodce, kdy 7 hráček ze základní sestavy chybělo. Utkání trvala bezmála 5 hodin a prohráli jsme opět jedno utkání. Tyto ztracené body a hladká prohra v Polance - úhlavní soupeřem o třetí místo nás katapultovala až na 4. místo. Proti silnějšímu týmu z Karviné jsme odehráli úžasné utkání, kde chybělo velice málo na zisk setu. Nicméně ani tam jsme body nedokázali nabrat. V závěru jsme se strachovali ještě i o 4. místo, ale holky 18 sety v řadě dokázaly nedopustit žádné pochyby. 4. místo je dalším posunem, protože před covidem ten samý tým dokázal obsadit 5. místo v KP kadetek.

Hráčky během roku dokázaly skočit dopředu o obrovský kus. Kadetkám tomu pomohl Český pohár, ale i dobrá docházka na tréninky 2x týdně. Myslím si, že celý rok holky makaly a uvědomovaly si, že jako tým mohou pomýšlet na velké věci.