30.11. Sobota: Kadetky zakončily první kolo výhrou nad TJ Frenštát pod Radhoštěm

02.12.2019

TJ Frenštát pod Radhoštěm B - VK Raškovice .1:3 (-18,-9,23,-11) , 0:3 (-12,-4,-9)

Kadetky ve složení:

Niki (Nikol Rusňáková), Kája (Karolína Popelková), Áďa (Adéla Blahutová), Vanes (Vaness Strašilová), Bětka (Alžběta Hlisnikovská), Vendy (Vendula Andrlová), Pája (Pavlína Hyrníková), Terka (Tereza Smitalová)

Kadetky měly před sebou povinných 6 bodů s předposledním týmem tabulky. Tato utkání nejsou jednoduchá, protože holky musí, kdežto soupeř nemá, co ztratit. První utkání měly holky perfektní podání a užívaly si bezstarostnou hru ozdobenou perfektním útokem kombinovaný signály. I druhý set byl v jejich režii, přesto ve třetím setu ztratily koncentraci a prohrály jeden set. Nicméně utkání dotáhly do vítězného konce a pokračují v krásné sezóně.

Holky mají za sebou první část soutěže a zatím jsou na 3. místě mezi konkurencí samých velkých měst, jako je FM, Valmez, Karviná.

Holky měly ve stejný den naplánovaný welness ve Frýdlantě od 16:00. Po utkání nejprve šly na společný oběd ve Frenštátě, poté se podívali na skokanské můstky a následně odjely do Frýdlantu, kde se potkaly s mladšíma žačkama, které dojely s Orlové ze životním úspěchem v podobě výhry v A skupině celého MS Kraje.