Rodiče/ hráč  

ZDE JEN ČLÁNKY - PRO SEZNAM AKCÍ A INFORMACE KLIKNI ZDE


a) V 8.45 hodin venku před vstupem do tělocvičen v Palkovicích (areál u fotbalového hřiště) - děti, které jedou individuálně s rodiči (Anička a Kája Václavkovy), ( Ema a Stela Bonkovy), Nela Wczelková, František Felcman

Jedou všechny hráčky přihlášené na týmuj + Vanesska a SimčaSraz rodičů, kteří jedou auty, a všech hráček je u školy v Raškovicích v 7.15 h.Auty jede: p.Sonnková, p.Hlisnikovská, p.BonkováRozpis utkání zde.

AKCE V SRPNU

5.8. - 9.8. 2019 PONDĚLÍ AŽ PÁTEK: Soustředění Starších žáků, Kadetek a Kadetů 

17.8. Sobota: Pohár Jaromíra Vybírala - Turnaj žen a juniorek - prosíme o pomoc v bufetu, zametání kurtů nebo zapisování


17.8. Sobota Večer: Přijdte společně oslavit 60. let turnajů u nás v Raškovicích na after party viz. úvodní stránka

18.8. Memoriál Josefa Saláta - turnaj mužů a juniorů - prosíme o pomoc v bufetu, zametání kurtů nebo zapisování

19.8. - 22.8. 2019 PONDĚLÍ AŽ ČTVRTEK: Soustředění mladších žákyň a žáků

28.8. STŘEDA: Přípravné utkání Kadetek v Karviné, SRAZ 13:30 (15:00 - 18:00), JEDEME AUTY (Sonnková, Sonnek) 

AKCE V ZÁŘÍ

9.9. Pondělí - Nábor dětí (kluci+holky) 1.-6. třída od 14.00-16.00 v hale v Raškovicích + trénink všech dětí z přípravky, které už chodily vloni. Sportovní oblečení s sebou :-)

12.9. Čtvrtek -Přípravné utkání mladších žákyň s TJ Sokol FM v hale v Raškovicích

13.9. Pátek - První utkání OP muži v 18.00 hodin-dle počasí na kurtech nebo v hale v Raškovicích

14.9. Sobota - Přípravný turnaj v Karviné kadetek, ZŠ MENDELOVA, KARVINÁ 8, sraz 7:45 (9:00 - 16:00 (Zrušeno

21.9. Sobota - Kadetky - utkání v Karviné

16.9. Pondělí - Nábor dětí (kluci+holky) 1. - 6. třída od 14.00-16.00 v hale v Raškovicích

NEDĚLE 22.9. 10.00 O pohárek Miloše Minkse-1.ročník turnaje trojic pro současné i bývalé členy VK Raškovice a jejich rodinné příslušníky

Čtvrtek 26.9. v 18.15 Schůzka rodičů mladších žáků 3.-7.třídy ve vestibulu sportovní haly - účast důležitá !!!

28.9. Sobota - Kadetky - Vk Raškovice -VK Valašské Meziříčí, od 10:00, kde: ZŠ Morávka, sraz v tělocvičně na Morávce v 9.00 nebo po dohodě s trenéry

AKCE V ČERVNU

sobota 1.6,-neděle 2.6. Celostátní kolo v barevném minivolejbale - účast oranžové barvy - Jenda a Gabka, zelené barvy - Roman, Matěj, Lída, Dan, modré barvy - Anička, Ema, Sára, Klára

ČTVRTEK 6.6 - Letní pohár L. Hajduška - trojice, Raškovice A - Frýdlant-Pstruží, Raškovice B - Palkovice, Raškovice C - Raškovice

PÁTEK 7.6. - sehrají Muži VK Raškovice !!! domácí utkání s TJ Sokol Stařič od 18:00 v hale. Přijďte je podpořit v zápase, ve kterém hrají až o druhou příčku v tabulce

SOBOTA 8.6. - Turnaj žactva v Hodslavicích - jen starší žákyně a vybrané mladší žákyně, které doplní tým starších ž.

15.6. Malá cena Beskyd - turnaj žactva v Raškovicích - účast pro všechny povinná: SRAZ 8:00

16,6. Malá cena Beskyd - turnaj mládeže nad 15 let v Raškovicích - účast pro všechny povinná SRAZ: 8:00

20.6. Letní pohár L.Hajduška - okresní soutěž mladšího žactva, finále v Raškovicích na antukových kurtech, sk. A,B-Raškovice, C ve skupině D ve Frýdlantu

23.6. Zakončení sezóny staršího žactva VK Raškovice s rodiči na volejbalových kurtech SRAZ: pro hráče a hráčky 15:30 (odevzdávání věcí) a pro rodiče a příbuzné 16:00

24.6. Zakončení sezóny mladšího žactva s rodiči od 16.00 a přípravky s rodiči od 14.00 na volejbalových kurtech

AKCE V KVĚTNU

čtvrtek 2.5. - Brigáda na volejbalových kurtech od 16.00 - 5.-9.třída při příznivém počasí, v případě deště tréninky v hale

čtvrtek 9.5. - L. pohár Lumíra Hajduška trojice mladší žactvo, družstvo A, B v Raškovicích, družstvo C ve FM na SPŠ

neděle 12.5. - MSP-ZK.- pořadatel: TJ Frenštát pod Radhoštěm. - ZŠ Záhuní + Gymnázium, začátek 9:00, odjezd z Raškovic 7:15 auty - prosíme o zajištění 1 auta

neděle 19.5. - krajský turnaj v BMV v Ostravě pro 1.-7.třídu (1.7.2006 a mladší)

čtvrtek 23.5. - Letní pohár Lumíra Hajduška trojice mladší žactvo, družstvo VK Raškovice C sehraje utkání v Janovicích, sraz 15:15 dle dohody

pátek 24.5. - Letní pohár Lumíra Hajduška, družstva A a B Vk Raškovice hrají na antukových kurtech v Raškovicích

neděle 26.5. - Turnaj ve Vsetíně - starší žačky

neděle 26.5. - Okresní soutěž smíšených družstev šestkového volejbalu - žáci + mladší žačky, Frýdlant nad Ostravicí od 9.30, odjezd z Raškovic v 8.30 auty

středa 29.5. - Okresní přebor muži - 18.30 VK Raškovice-TJ Sokol FM

pátek 31.5. - Okresní přebor muži - 18:00 TJ Sokol Palkovice B - VK Raškovice

AKCE V DUBNU

sobota a neděle 6.4. - 7.4. - Předkolo Mistrovství České republiky mladších žaček, sraz: 5:25, první zápas v 9:00

čtvrtek 11.4. - L. pohár Lumíra Hajduška - trojice pro mladší žactvo

sobota 13.4. - Moravskoslezský pohár (starší žačky doplněné mladšíma žačkama)

čtvrtek 25.4. - L. pohár Lumíra Hajduška - trojice pro mladší žactvo

sobota 27.4. - Moravskoslezský pohár (starší žačky doplněné mladšíma žačkama) - Pořadatel: KV Kopřivnice, ZŠ 17.listopadu Kopřivnice, odjezd auty v 7.30 z Raškovice, Ondráš nebo dle dohody s trenérkou Evou Blahutovou

neděle 28.4. - Okresní přebor smíšených družstev šestkového volejbalu, pořadatel: TJ Sokol F-M, 11. zš , odjíždíme všichni (mladší i starší žactvo) autobusem č.18 z Raškovic, kaple v 7.45,

pondělí 29.4. - Finále okresní soutěže čtverek, pořadatel VK Raškovice, všechny skupiny A,B, sraz pro všechny v 15.00 hodin v hale  

AKCE V BŘEZNU 

neděle 3. března - krajský přebor starších žákyň - od 9.00 - 2.skupina, pořadatel: Nový Jičín, Hala ABC (2 kurty)

pondělí 11. března - tréninky a přípravná utkání mladších a starších žákyň s Frenštátem p/R. - od 10.00 - 17.30

čtvrtek 14. března - finále okresní soutěže trojic (20 družstev) - od 16.00

sobota 16. března - okresní soutěž smíšených družstev žactva, sk.A - od 9.00

neděle 17. března - Turnaj v barevném minivolejbale - oblast Frýdek-Místek - od 9.30

čtvrtek 21. března - Okresní soutěž čtverek - pořadatel: ZŠ Brušperk, šatny jsou zpřístupněny 18:15, začátek 18:30

sobota 23. března - 7. turnaj - krajský přebor mladších žákyň, počadtel TJ Odry,Hala u ZŠ na ulici Komenského

neděle 24. března - 7. turnaj - krajský přebor starších žákyň, pořadatel TJ Frenštát pod Radhoštěm, ZŠ Záhuní, 9:00

neděle 31. března - Turnaj v Orlové mladšího i staršího žactva, pořadatel Orlová OD 9:00

PRÁZDNINOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ DĚTÍ A MLÁDEŽE VK RAŠKOVICE

KDE: antukové kurty v RaškovicíchKDY: pondělí 5.8.-pátek 9.8.2019 1. V. Andrlová, 2. A. Blahutová, 3. S. Blahutová, 4. A. Gucká, 5. B. Hlisnikovská, 6. S. Húsková, 7. P. Hyrníková, 8. S. Javorová, 9. T. Smítalová, 10. V. Strašilová, 11. N. Rusňáková, 12. K. Popelková, 13. J. Krestová,

14. M. Sonnek, 15. V. Klega, 16. T. Garba, 17. D. Dorociak, 18. M. Kohut

pondělí 19.8.-čtvrtek 22.8. 2019

1. A. Babulíková. 2. E. Babulíková, 3. S. Bonková, 4. E. Bonková, 5. L. Hlisnikovská, 6. V. Hostačná, 7. K. Klanicová, 8. V. Macková, 9. Šarlota Pánková, 10. K. Šamajová, 11. V. Ožanová, 12. N. Peterová, 13. A. Václavková, 14. K. Václavková, 15. Nela Wczelková, 16. M. Polášková, 17. K. Kurečková, 18. B. Novotná

18. D. Strnadel, 19. S. Novotný, 20. R. Andrle, 21. R. Koloničný, 22. J. Popelka, 23. J. Klanica

CELOSTÁTNÍ FESTIVAL BMV V BRNĚ

1.-2.6. 2019 - INFORMACE

  • sportovní areál Čichnova 23/hala Sprint (SŠ informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno)
  • GPS:49°12´51.924"N, 16°33´41.206"E

Na turnaj jsou přihlášena 3 družstva VK Raškovice dle včas přihlášených dětí:

oranžová barva: Gabriela Strnadlová, Jan Popelka

zelená barva: Matěj Kohut, Daniel Strnadel, Ludmila Hlisnikovská, Roman Koloničný

modrý barva-dívky: Ema Babulíková, Anna Babulíková, Klára Klanicová, Sára Javorová

Náhradnice: Natálie Peterová - prosím bude připravena k účasti v případě, že by někdo onemocněl nebo se z vážných důvodů nemohl zúčastnit (přihláška na turnaj již přišla po stanoveném termínu)

1. Cena/osoba 400 Kč - odevzdat ve čtvrtek na tréninku, v této ceně je strava a doprava po Brně tramvají)

2. Doprava

Raškovice - FM - individuálně auty s rodiči, sraz ve FM na AUS v 5.45

odjezd v sobotu z FM 1.6. 2019

FM - Brno 5.55 - 8.25 (sleva pro děti <15 let) cena 50,-/osoba (hradí VK)

odjezd v neděli z Brna 2.6.2019

Brno - FM 16.30 - 18.55 (sleva pro děti <15 let) cena 50,-/osoba(hradí VK)

FM-Raškovice - individuálně auty s rodiči

Jízdenky na autobus STUDENT AGENCY již mám rezervované a zaplacené.

Po Brně se budeme dopravovat tramvají, hráčky si hradí částečně samy.

3. Ubytování

1 noc - Domov mládeže, Čichnova 23, Brno cena 280,-/osoba (hradí VK)

4. Stravování

sobota: oběd +večeře 90+85= cena 175,-/osoba (hradí rodiče)

neděle: snídaně +oběd cena 60+90=150,-/osoba (hradí rodiče)

SEBOU:

tenisky do haly i ven, chrániče na kolena, podkolenky, teplákovku Raškovice, tašku Raškovice, kraťasy a šedé triko Raškovice, osobní věci na spaní, hygienu, náhradní oblečení, nepromokavou bundu, pláštěnku nebo deštník, jídlo (svačinku) a pití na cestu, kšiltovku, brýle proti slunci, ručník, přezůvky

žákovskou průkazku na slevu jízdného, průkazku pojištěnce

kapesné dle vlastního uvážení (na nějakou svačinku a pití)

Každý hráč obdrží na místě triko své kategorie.

V sobotu po skončení turnaje půjdeme na zápas evropské ligy žen a mužů.

zodpovědné osoby, které jedou do Brna s dětmi:

Šárka Sonnková, 732 241 173, sarka.sonnkova@vkraskovice.cz

Šárka Strnadlová, 737 514 706, s.strnadlova@seznam.cz

SCHŮZKA RODIČŮ MLADŠÍCH ŽÁKYŇ se koná v pondělí 18. března od 17.45 - 19.00

Program: Informace ohledně Mistrovství České republiky mladších žákyň, jehož předkolo, kterého se zúčastníme, se bude konat v termínu 6.-7. dubna v Hradci Králové (MČR je především pro hráčky 6.-7.třídy, doplněné některými z 5. třídy)

Základní sestava: Vanessa Strašilová, Sára Javorová, Simona Blahutová, Ludmila Hlisnikovská, Ema Babulíková, Anna Babulíková, Natálie Peterová, Anna Václavková, Ema Bonková, Klára Klanicová

Náhradnice: Veronika Hostačná, Vendula Ožanová, Karolína Kurečková,

SOUSTŘEDĚNÍ 11.3.2019 - INFORMACE

SEZNAM VYBRANÝCH HRÁČEK

Starší žákyně: Adéla Blahutová, Karolína Popelková, Pavlína Hyrníková, Tereza Smitalová, Vendula Andrlová, Nikol Rusňáková, Vaness Strašilová (7)Mladší žákyně: Simona Blahutová, Sára Javorová, Ema Babulíková, Anička Babulíková, Lída Hlisnikovská, Natálie Peterová, Ema Bonková, Veronika Hostačná, Karolína Kurečková, Vendula Ožanová (10)

Hráčky si vezmou s sebou:

  1. Sportovní oblečení - tréninkové triko VK Raškovice (šedé, oranžové), kraťasy, nákolenice, podkolenky, tenisky
  2. Svačinu na dopoledne
  3. Pití - zajištěn bude iontový nápoj a neperlivé slazené minerálky
  4. Průkazku zdravotní pojišťovny
  5. Souhlas rodičů s účastí na soustředění (kdo neodevzdal !!!)

Podmínky:

Hráčky musí být zdravé a schopny vykonávat veškeré herní a dovednostní cvičení

Všechny hráčky musí mít odevzdán souhlas rodičů s tímto soustředěním

Hráčky musí mít v jídelně zajištěn oběd, v případě že se v jídelně nestravují musí si donést jídlo vlastní

Hráčky, které byly vybrány, zvládnou všechny základní herní činnosti

HARMONOGRAM

  • 9.30 Sraz v hale
  • 9.30 -10.00 Příprava na soustředění - svačinka, kterou si hráčky přinesly
  • 10.00-10.30 Rozdělení do skupin a seznámení s programem
  • 10:30 - 10:45 Rozcvička s kondiční trenérkou
  • 10:50 - 11:50 Volejbalový trénink - technika základních volejbalových úderů (prsty, bagr, smeč, pádová technika)
  • 11:50 - 12:05 Pauza - odpočinek
  • 12:05 - 12:45 Přátelská utkání mladších a starších žákyň VK Raškovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm
  • 12:45 - 13:05 Regenerace s kondiční trenérkou
  • 13:15 - 13:35 Oběd v jídelně ZŠ Raškovice
  • 13.35 - 14.00 Pauza - odpočinek
  • 14:00 - 14:30 Prezentace ohledně sportovní výživy - výživová poradkyně
  • 14:30 - 15:00 Rozcvičení a strečink s kondiční trenérkou
  • 15.00 - 15.15 Rozdělení do skupin
  • 15:15 - 15:30 Rozcvička s kondiční trenérkou
  • 15:35 - 16:35 Trénink jednotlivých volejbalových akcí (Podání, příjem, útok, obrana)
  • 16:35 - 17:00 Svačina - musli, ovoce
  • 17:00 - 17:45 Přátelské zápasy Mladšího a staršího žactva VKRaškovice - TJ Frenštát pod Radhoštěm

17:45 - 18:00 Regenerace (strečink) s kondiční trenérkou