VÍTÁME NOVÉ ČLENY

LEDEN 2024: Soutěže se nám rozjely !!!

14.01.2024

V lednu nás hned první víkend čekalo několik utkání mládežnických kategorií, které se snažily bojovat o co nejlepší umístění. 

Mladší žákyně a žáci

KRAJSKÝ PŘEBOR

Mladší žákyně hrály hned 6. ledna v Ostravě Krajský přebor mladších žákyň. Bohužel na jejich výkonech šla vidět velká nervozita a rozjezd byl velmi pomalý. Tento  mladý tým, složený převážně z hráček ročníků 2012, doplněný podzimovými 2011 a talentovanými ročníky 2013, stále čeká na velký úspěch. Na turnaji hráčky bohužel v prvním utkání prohrály se Slezskou Orlicí 0:2 a v dalších dvou utkáních nestačily na papírově slabší soupeře, 0:2 Nový Jičín B a 1:2 Ostrava B. 

Až v posledním utkání se Raškovice zlepšily na servisu, který byl klíčem k sebevědomí týmu a porazily dosud první Frýdlant nad Ostravicí 2:1 v tiebreaku. Hráčky si potvrdily, že mohou porazit opravdu každého, ale musí začít od té první disciplíny a tou je servis! 

Krajský přebor MLZ 23/24 - Výsledky 

OKRESNÍ PŘEBOR

Mladší žákyně jsou rozděleny v této soutěži na dva týmy, Raškovice A (mladší žákyně 2011 + starší žákyně 2010) a Raškovice B (mladší žákyně 2012 / 2013). 

Raškovice A prohrály svá utkání 0:3 a 0:3 s celky Třinec a TJ Sokol FM a sestoupily do skupiny D

Raškovice B prohrály také svá utkání 0:3 s Red Volley a 1:2 s Rožnovem a sestoupily do skupiny E


OKRESNÍ SOUTĚŽ TROJEK - žáci a žačky 

Okresní přebor trojic MLZ 23/24 - VÝSLEDKY 

STARŠÍ ŽÁKYNĚ 


KRAJSKÝ PŘEBOR 

Starší žákyně měly na nový rok velmi složitou úlohu. Po nepovedeném prosinci, kdy z důvodů marodky, tým sestoupil do skupiny C. bylo cílem v neděli 14.1. opět zabojovat o postup do skupiny B. Tentokrát bylo potřeba umístění na 1. mistě.. Systém soutěže je ve druhé části nastaven tak. že postupuje již pouze jeden ze skupiny. Nicméně HOLKY TO DOKÁZALY. Porazily v prvním utkání v dramatickém tiebreaku Polanku n/O 2:1 a po hladké výhře 2:0 s Frenštátem p. R. si poradily v tiebreaku i s TJ SOKOL FM B. Slavily, tak postup do skupiny B a stále bojují o nejlepších 8 týmů v našem kraji. 

Krajský přebor STZ 23/24 - výsledky 

KADETKY 

Kadetky měly na nový rok smršť 4 utkání. Přeložené dvojutkání s nepříjemným posledním Novým Jičínem, který na naše holky umí a následně s rivalem v tabulce Frýdlantem n/O. Všechna utkání byla odpracovaná na 100%. I když se nedařilo, tak to holky nezabalily a bojovaly dále. I když prohry s NJ 2:3 2:3 vypadají nepříjemně stále z nich máme 2 body. No a ve Frýdlantě sice v prvním utkání vedly 2:0 a nakonec prohrály v tiebreaku 2:3, tak se z toho holky nepoložily a hned v druhém utkání vyhrály 3:1. Takže v celkovém součtu ze 4 utkání získaly 6 bodů, které nejsou vůbec špatným vkladem do závěrečné fáze soutěže, kde stále drží krásnou 3. příčku. 

Krajský přebor K 23/24 - výsledky