VÍTÁME NOVÉ ČLENY

V neděli 3.11. Barevný minivolejbal ve Frýdlantě od žluté barvy až po červenou

04.11.2019

Turnaj probíhal od 9.00-13.30 ve Frýdlantě nad Ostravicí ve dvou tělocvičnách ZŠ TGM 

Za VK Raškovice se turnaje BMV zúčastnily převážně děti, které se přihlásily do volejbalu v září letošního roku a hrály na hřišti poprvé, a to v barvě žluté, oranžové a oranžovo-červené. Děti, které již prošly těmito kategoriemi a učí se volejbal v Raškovicích delší dobu, hrály v kategorii červené. 

Děti, kluci i holky, hrály ve dvojicích nebo trojici, kde se pravidelně střídaly. Začínající hráči a hráčky VK Raškovice to neměli jednoduché, mají za sebou jen pár tréninků, kde se učili základním pohybům a odbití prsty z košíčku. Na turnaji se učili teprve princip volejbalu, pravidla a také často hráli proti soupeřům, kteří již měli zkušenosti s barevným minivolejbalem z předchozích let. Máme nové hráče a hráčky od 1.-6.třídy, které jsme rozdělili do jednotlivých kategorií barevného volejbalu dle věku a výkonnosti. 

Hráči a hráčky bojovali, jako lvi a předvedli krásné sportovní výkony.

Pozn. redaktora: Hráči a hráčky hrají barevný minivolejbal už od první třídy, kde začínají žlutým volejbalem, a pokračují přes oranžový, kde jsou ve třetí třídě, dále na červený 4-5 třída až po zelený (5-6. třída) a nakonec modrý (6.-7. třída)

Na děti dohlíželi trenéři: S. Novotný, M. Muroňová a Š. Sonnková 

Pro výsledky z turnaje klikni zde

Fotky z turnaje budou v sekci Fotogalerie: