PŘEHLED VÝSLEDKŮ 1977-2019

MALÁ CENA BESKYD - turnaj pro mladší a starší žákyně

Ročník   Datum          Počet týmů   1. místo                             2. místo                          3. místo

1.             31.05.1977            12            TJ Vítkovice                TJ VP Frýdek-Místek       TJ Frenštát p. Radh.

2.            28.05.1978            16            TJ Vítkovice               TJ Frenštát p. Radh.          TJ Nový Jičín A

3.            27.05.1979            12             TJ Vítkovice               Uničov                                VOKD Poruba

4.            17.05.1980            16            TJ Vítkovice                NHKG Ostrava                   TJ Nový Jičín A

5.            07.06.1981            12            TJ Vítkovice                 ATJ Vítkovice B                 Slezan F.-Místek

6.            06.06.1982           12            TJ Nový Jičín              TJ Vítkovice                        Doubrava Orlová

7.             08.06.1983          19            TJ Nový Jičín              TJ Vítkovice                        Slezan F.-Místek

8.            02.06.1984            9             Mě DPM Orlová A     MEZ Frenštát p. Radh.      TJ Pr.-Raškovice

9.            08.06.1985           11              Mě DPM Orlová A     Mě DPM Orlová B              TJ Nový Jičín A

10.          07.06.1986           17              TJ Nový Jičín A           TJ Nový Jičín B                   Slezan F.-Místek

11.           06.06.1987          17          Slezan Frýdek-Místek     TJ Vítkovice                      TJ Nový Jičín A

12.           12.06.1988          18            TJ Nový Jičín                  Slezan Frýdek-Místek       Hlubočky

13.           11.06.1989          13             TJ Nový Jičín                  NHKG Ostrava A                NHKG Ostrava B

14.           10.06.1990           6          Slezan Fr.-Místek A         Slezan Fr.-Místek B            Slezan Fr.-Místek C

15.           09.06.1991             pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

16.           14.06.1992           6           Slezan Frýdek-Místek A  Slezan Frýdek-Místek B       TJ Nový Jičín A

17.            13.06.1993                  pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

18.           12.06.1994            5         TJ Frenštát p. Radh.            TJ Nový Jičín A                      TJ Nový Jičín B

19.           10.06.1995           6          TJ Vratimov                         TJ Frenštát p. Radh.         Slavoj Český těšín

20.           1996                           pro malý počet přihlášených družstev se turnaj nekonal

21.            21.06.1997            7         TJ Sokol Palkovice             TJ Sokol Kozlovice               TJ Pr.-Raškovice

22.           13.06.1998            4         TJ Sokol Hnojník                 TJ Pražmo-Raškovice B       ZŠ Dobrá

23.           19.06.1999            5         TJ Sokol Palkovice             TJ Pražmo-Raškovice     TJ Sokol Fryčovice

24.           17.06.2000            8         ZŠ Dobrá                             TJ Pražmo-Raškovice           TJ Vratimov

25.           23.06.2001            9         Sokol Dobrá                       Slavia Orlová                          Biocel Vratimov

26.          09.06.2002            9         Slavia Orlová                      TJ Pražmo-Raškovice      TJ Sokol Palkovice

27.           21.06.2003             10      TJ Sokol Fr.-Místek C         TJ Sokol Fr.-Místek A            Sokol Kozlovice

28.          19.06.2004              9        Sokol Kozlovice                 TJ Frenštát p. Radh.         TJ Sokol Fr.-Místek

29.          11.06.2005               5        TJ Pražmo-Raškovice        ZŠ Dobrá                        TJ Frenštát p. Radh.

30.          17.06.2006              9         TJ Ostrava(Trpaslíci)          TJ Ostrava (Želvičky)       TJ Sokol Palkovice

31.           16.06.2007             9          TJ Nový Jičín                      TJ Frenštát p. Radh.        TJ Sokol Fryčovice

32.           21.06.2008           12           KCM MSK 94                      Sokolov                        TJ Sokol Fr.-Místek A

33.           20.06.2009                     turnaj byl pro nepřízeň počasí zrušen

34.           19.06.2010              3        ŠSK Beskydy-žáci             VK Raškovice-žáci       VK Raškovice-žačky

35.           18.06.2011               5         Mittal Ostrava                    Svinov                             VK Raškovice

36.           09.06.2012              4                turnaj byl pro nepřízeň počasí zrušen

37.           22.06.2013                7        TJ Ostrava                          TJ Sokol Frýdek-Místek A     KV Kopřivnice

38.           21.06.2014              13        TJ Nový Jičín                      TJ Ostrava A                   TJ Ostrava B

39.           20.06.2015               8        TJ Nový Jičín                      TJ Ostrava A        TJ Sokol Frýdek-Místek A

40.           18.06.2016              15        VKB Frýdlant n/O           TJ Sokol Fr.-Místek A   TJ Ostrava (Kraťasky)

41.            17.06.2017              19        TJ Ostrava A                      KV Kopřivnice              TJ Sokol Fr.-Místek B

42.           16.06.2018           16 starší     Olomouc                   TJ Nový Jičín A             TJ Sokol Fr.-Místek A

                                               8 mladší   TJ Sokol Fr.-Místek D      Volleyball club Kroměříž    VK Raškovice

43.           15.06.2019          12 starší       Orlová                                VK Raškovice A                   Šternberk

                                              7 mladší       VK Raškovice B               TJ Nový Jičín B                    Krnov