VÍTÁME NOVÉ ČLENY

V neděli 8.4. se naše mladší žačky zúčastnily turnaje v Orlové.

10.04.2018

V neděli 8.4. se naše mladší žačky zúčastnily turnaje v Orlové. Účast 8 družstev z horní části tabulky krajského přeboru Moravskoslezského kraje zajišťovala velmi kvalitní utkání, přičemž většina z družstev se na tomto turnaji připravovala na MČR, kterého se my bohužel z nedostatku hráček 7.třídy nemůžeme zúčastnit. Družstva byla rozdělena do 2 čtyřčlenných skupin, přičemž z každé postupovaly první 2 týmy, které bojovaly o medaile a poháry.

Základní sestavu Raškovic, kterou tvořily Vendy, Pája, Terka (7.třída), Vaness(6.třída) a Simča (5.třída), doplnila v každém setu 1hráčka z 5.třídy (Ema, Lidka, Natka, Aňa,Klárka, Verča), které se do šestkového volejbalu teprve pomalu v jarních měsících zapojují.

Krásné volejbalové a bojovné utkání naše hráčky sehrály s družstvem z Bílovce, které jsme vyhráli poměrem setů 2:0. Hráčky se snažily také s družstevm z Ostravy, kdy jsme sice prohrály na sety 2:0, ale v každém jsme uhráli min. 15 bodů. Po 2hodinové přestávce jsme nastoupili k utkání s týmem z Frýdku-Místku A. Vítězstvím bychom vybojovali postup mezi nejlepší 4 družstva. Frýdek-Místek A byl však lepším týmem, nám docházely síly, chybovaly jsme a prohrály tak 2:0.